nieuwe indeling jeugd

JO17-1

Simme Dooper

Hidde Popma

Jelmer v.d. Zee

Jildert van der meulen

Erik Wijnja

Wouter de Leeuw

Wouter Kroes

Jitse Overwijk

Jelle v.d. Veen

Sven Haringa

Timo Stienstra

Jan Sikma

Robin Damstra

Rick Velting

Rudger Wouda

 

JO17-2

Tim Bergsma

 

Bauke Zijsling

Pelle Beerda

Jochem Wijnja

Rick Zijsling

Marijke Nauta

Tim Veldkamp

Jona Bakker

Silke Haringa

Tom Westerbeek

Hamza Saleh

Evert Zijlstra

Klaas Reijenga

Cees Lanting

 

JO15-1

Joppe Kramer

Joël de Groot

Hylke Schrale

Klaas Jan Jansen

Milan de Hoop

Marije Frankena

Riekus Grottello

Sybe Scharringa

Dennis Damstra

Willem Kroon

Michiel Zijlstra

Thijs Modderman

Angelo Kuyer

 

JO15-2

Jurgen Popma

Hiele Feenstra

Ymte-Jelle Zeilstra

Anneke Zeinstra

Bareld van der Zee

Bram Bergstra

Justin Koehoorn

Kevin de Witte

Haye Schrale

Niels Zysling

Tigo van der Meulen

Nynke Brouwer

Oscar

Cornelis Sybrandy

 

JO13-1

Jelle Nauta

Rimmer Haringa

Klaas Sikma

Renzo Visser

Douwe v.d. Zee

Robert Keuning

Xander Conradie

Patrick Schippers

Thijs Bos

Donald van Walraven

Tygo Zwaagman

Yorick Hofman

Jimmy Visser

Willem Kroon

Stefan Schilstra

Wietze Zeinstra

 

JO12-1

Tiemen Quarre

Jorn Dijkstra

Joep Keulaerds

Timo van der Knaap

Max Eiling

Pieter van Walraven

Jorn van der Zee

Hendrik Visser

Levi Rowe

 

JO12-2

Sybrand Huisman

Tristan Haringa

Karzan Saleh

Jan Douwe Stedehouder

Denise Walstra

Jorn van der Meulen

Lea de Boer

Tobias Hoekstra

Mathijs Wiersma

 

JO11-1

Bram van der Veen

Jesse Feenstra

Sander Poelstra

Melvin van Dalen

Milan Feenstra

Rick de Bruyn

Tieme de Boer

Twan Gerritsma

Daan Kenter

 

JO11-2

Koert Velting

Sylvano Schippers

Bart Kroese

Melle Bouma

Jochem de Vries

Bauke kloostra

Ynze Scharinga

Sven Popma

Marcus Kroon

 

JO10-1

Hidde Lobstein

Martijn Wekema

Tom Bergstra

Jacobien van der Zee

Valentijn Plantenga

Dylan de Jong

Senne Muizelaar

 

JO10-2

Steyn Phernambucq

Sven de Vries

Storm van den Akker

Mink Deen

Ryken Venema

Stein Eilander

 


JO9 en JO8

Volgen later ivm met nog

nieuwe aanmeldingen.

 

Brent Bootsma

Hein Feite Visser

Niels Talsma

Lucas Walstra

Rafael de Witte

Wilco Damstra

Lars Nijdam

Bram Bergstra

Douwe Gietema

Jens Bosma


 




Sponsorgroep IJVC 1

logo MdG jpg

Fysio Wymbrits

Copyright © 2014 - Voetbalvereniging IJVC -  Sportcomplex de Útherne - De Dassenboarch 25 - 8651 CB IJlst - 0515 – 53 31 57