Deze website maakt gebruikt van cookies.
Deze website maakt gebruikt van cookies.

Trainingstijden

Maandag

17:00 - 18:00      JO8

17:00 - 18:00      JO9

17:30 - 18:30      JO11-1

18:00 - 19:00     JO13-1

19:00 - 20:00     JO15

Dinsdag

17.30 - 18.30     JO10-1

17.30 - 18.30     JO11-2

17.30 - 18.30     JO12

18.30 - 19.30     JO17

18.30 - 19.30     JO19 

19.30 - 20.30     Senioren A selectie

20.30 - 21.30     Senioren B selectie      

Woensdag

17.30 - 18.30     JO11-1

18.00 - 19.00    JO13-1

19.00 - 20.00    JO15

Donderdag

17.30 - 18.30     JO10-1

17.30 - 18.30     JO11-2

17.30 - 18.30     JO12

18.30 - 19.30     JO17

18.30 - 19.30     JO19

19.30 - 20.30     Senioren B selectie

20.30 - 21.45     Senioren A selectie  

Vrijdag

19.30 - 21.00     Vrijdagavondploeg

 

Leiders en Trainers

Leiders Senioren

1e elftal
Douwe Reitsma
06 - 17 11 62 26

2e elftal
Atte Roskam
06 - 11 75 09 74

3e elftal
Tjitze Dotinga
06 - 14 40 92 93

Trainers Senioren

A-selectie
Johan Faber

B-selectie
Jeroen Dijkstra
Rob van der Woord

Senioren

Bovenstre rij: Patrick Veenstra, Brian Bruggenkamp, Pim goeman, Reinder Reitsma, Pieter Kor Spoelstra, Melle Kramer, Wouter de Leeuw, Sieger Zijlstra.

2e rij: Johan Faber (trainer), Marten Douna (keeperstrainer) Jari Osinga, Bart Zijsling, Reinold Nooitgedagt, Jan hottinga, Riemer de Boer, Jelmer van der Zee, Ezra Sjoerd Sybrandy, Timo Stienstra, Nolke Waltje (grensrechter).

Zittend: Jordin Broekhuis, Reimer Hogeling, Jorrit Hoekstra, Pieter Nijdam, Rens Soenveld en Johannes Zijlstra.

Bovenstre rij: Patrick Jagroep, Riekel Dotinga, Sibrand Jellema, Ezra Sijbrandi, Rick Koopman, Johannes Zijlstra, Bart Zijsling.

Middelste rij: Atte Roskam (leider) Jordin Broekhuis, Riemer de Boer, Age Nooitgedagt, Lucas van der Kooij, Brian Bruggenkamp, Pieter Nijdam (leider) Johan Faber (trainer)

Onderste rij: Dimitri Haringa, GerritJan Feenstra, Jorrit Hoekstra, Jorn de Vries, Reinold Nooitgedagt

Bovenste rij van links naar rechts: Pieter Nijdam,  Rinke Postma, Age Nooitgedagt, Tjitse Dotinga, Harmen Westra, Piet Stienstra, Wilco.Zwerver Luc Koopman

Onderste rij van links naar rechts: Arjen Zondervan, Djurre Huizinga, Pieter Jan de Jong, Michael Jagroep, Jorn Jongsma, Age Jan Bouma, Jarno Hoekstra.

Op de foto ontbreken: Hidde Jan Hoeksma en Jacob Renze de Groot

Junioren

Jan sikma
Jelle vd veen
Evert zijlstra
Thijs Modderman
Tom westerbeek
Sven haringa
Bram bergstra
Nolke waltje
Pieterjan de jong
Klaasjan jansen
Joppe kramer
Ymte jelle zeilstra
Joel de groot
Rick velting

Niet op de foto: Milan de Hoop

Pupillen

Boven van links naar rechts: leider/trainer Jorrit Bergstra, Jouke de Wolff, Jens Bosma, Rick Bakker, Douwe Gietema, Lars Nijdam en Leider/trainer Pieter Nijdam

Onderste rij links naar rechts: Oane Brandsma, Bram Bergstra, Nolan Faber en Jaromir Hup.